Namioty imprezowe, weselne i tureckie

Namioty imprezoweOrganizujesz duże przyjęcie na świeżym powietrzu? A może szukasz rozwiązania, które pozwoli Ci stworzyć zaplecze gastronomiczne lub pawilon handlowy? Jeżeli tak, to znaczy, że wiemy jak Ci pomóc.

Największą zaletą naszych namiotów imprezowych jest ich uniwersalność. Dzięki zróżnicowanym rozmiarom oraz możliwości modułowego łączenia przy pomocy rynien, w namiotach można pomieścić od kilku do nawet kilkuset osób. Namioty zbudowane są z profili aluminiowych, dzięki czemu nie posiadają wewnątrz żadnych słupów, które utrudniałyby ich łączenie. Niesamowita funkcjonalność i możliwości modernizacji sprawiają, że są to produkty najczęściej wybierane przez naszych klientów.

Namioty imprezowe zazwyczaj wypożyczane są przez organizatorów imprez okolicznościowych, takich jak wesela w plenerze, polterabend, urodziny, kinderbale oraz wiele innych.

Nasze namioty oprócz funkcjonalności dają również gwarancję bezpieczeństwa. Są zaprojektowane w taki sposób, żeby wyeliminować wszelkie ryzyko wypadków. Specjalne pokrycie PCV przepuszczające promienie słonecznie gwarantuje odpowiednie naświetlenie wewnątrz konstrukcji. Dodatkowo, wszystkie namioty posiadają ściany boczne z oknami wykonanymi z bezbarwnej folii. Dzięki temu osoby w przebywające wewnątrz nie mają poczucia zamknięcia.

Namioty TureckieSwoją nazwę zawdzięczają charakterystycznemu spiczastemu dachowi. Największą zaletą tych namiotów jest ich wielofunkcyjność. Dzięki różnym dostępnym rozmiarom idealnie spisują się na niezbyt dużych imprezach firmowych, ale i ogromnych targach czy wystawach. Ich bardzo solidna konstrukcja to gwarancja bezpieczeństwa nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.

Nasze namioty tureckie zbudowane są z profili aluminiowych, dodatkowych elementów stalowych oraz ocynkowanych łączników. Pokrycie namiotów jest wykonane z tworzywa PCV posiadającego atest trudnopalności. Daje to gwarancję bezpieczeństwa i komfortu użytkowania.

Każdy dostarczony przez nas namiot turecki posiada:
  • Ścianki z oknami i bez
  • Ścianki drzwiowe z oknami i bez
  • Specjalne rynny do łączenia ze sobą kilku namiotów

  • Wszystkie namioty są dostarczane i montowane przez naszych wykwalifikowanych pracowników tam, gdzie sobie tego zażyczysz.