O nasKim jesteśmy?Jesteśmy lokalną wypożyczalnią namiotów imprezowych ze Starogardu Gdańskiego i działamy głównie na terenie województwa pomorskiego i ościenne. Posiadamy również firmową flotę aut, co sprawia, że jesteśmy mobilni i otwarci na zlecenia od klientów z całej Polski.W czym możemy Ci pomóc?Jak sama nazwa wskazuje, zajmujemy się wypożyczaniem namiotów na wszelkiego rodzaju imprezy oraz eventy. Obsługujemy zarówno osoby prywatne, jak i duże firmy. W swojej ofercie posiadamy:

  • Namioty tureckie (reklamowo-handlowe)
  • Namioty imprezowe
  • Namioty weselne wraz z garderobami
  • Zjeżdżalnie i zamki dmuchane dla dzieci
  • Akcesoria (stoły, ławki, krzesła).

Wybierając nas, masz pewność tego, że wszystkie dostarczone namioty są czyste i higieniczne. Korzystamy tylko z najlepszych środków czyszczących oraz myjni znanej firmy Kärcher.


Dlaczego my?Przede wszystkim znamy branżę od podszewki i mamy duże doświadczenie w tym, co robimy. Mieliśmy okazję obsługiwać klientów takich jak: Tadeusz Rydzyk, Prezydent Bronisław Komorowski, Premier Ewa Kopacz, Premier Ewa Szydło, Minister Skarbu Włodzimierz Karpiński, Ryszard Petru, przedstawiciele lokalnych władz, zespół Kombi oraz wielu innych.

Naszą przewagą jest również elastyczność i nastawienie na klienta. Nie traktujemy oferty sztywno i staramy się dopasowywać ją do indywidualnych potrzeb odbiorców. Naszym głównym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, tak aby klienci byli zadowoleni ze współpracy z nami. Wierzymy, że właśnie dzięki takiemu podejściu trwamy na zmieniającym się rynku tyle lat i posiadamy bazę zadowolonych oraz stale powracających do nas klientów.

Wejdź dalej i zobacz co mamy Ci do zaoferowania.